Njihuni me Aksionin Ypê Girls të krijuar nga konsumatorët!

Njihuni me Aksionin Ypê Girls të krijuar nga konsumatorët!
James Jennings

Në këtë artikull, ne do t'ju tregojmë se si ndodhi Aksioni i Vajzave Ypê. Ndiqeni!

Historia e Aksionit Ypê Girls

A keni imagjinuar ndonjëherë një fushatë të bërë vetë dhe spontane që gjeneron kaq shumë angazhim deri në atë pikë sa të arrijë në veshët e vetë markës së nderuar?

Kjo është ajo që ndodhi me një grup konsumatorësh Ypê, nga komuna e Goiânia, Goiás: Vajzat Ypê.

Duke ndarë një pjesë të rutinës së tyre në rrjetet e tyre sociale, ata përfunduan duke zbuluar se përdorin të njëjtat produkte nga marka jonë. Pra, këta konsumatorë vendosën të mblidhen dhe të krijojnë një fushatë për të festuar 70 vjetët e jetës sonë, të quajtur “Quarta Ypê” – dhe çfarë trillimi në prodhime, a? 💓

Funksiononte kështu: çdo të mërkurë, ata postonin disa këshilla ose informacione rreth një produkti në linjën tonë në burime dhe histori.

Rezultati: çdo të mërkurë ne ishim të befasuar me këtë valë postimesh të pabesueshme!

Si e mori vesh Ypê për veprimin e Garotas Ypê

Ju duhet të pyesni veten se si arritën tek ne këto postime . Për shkak të vëllimit të përmendjeve në profilin tonë në postime, së bashku me etiketat #garotasypê dhe #vizinhasdoinstaamigas , biseduam me Ypê Girls për të kuptuar se për çfarë bëhej fjalë.

Ai ishte momenti kur vendosëm të shikonim këtë veprim!

Shiko gjithashtu: Çfarë është një produkt i biodegradueshëm dhe cilat janë avantazhet?

Në javën e parë komentet dhe pëlqimet kaluan 5 mijë dhe si falënderim për gjithë këtë angazhim dërguam komplete produktesh nga linja. Në këtë mënyrë, ne mbështesim iniciativën e konsumatorëve tanë për të ndarë përvojat e tyre të përditshme me produktet Ypê.

Disa vajza iu bashkuan grupit në javët pas fillimit të homazheve, të tjera nuk janë më pjesë e grupi, por të gjithë ata regjistruan dashurinë dhe kënaqësinë e tyre me produktet Ypê. E dini se çfarë është edhe më e ftohtë? Ata frymëzuan konsumatorët e tjerë të ndajnë kënaqësinë e tyre dhe të mësojnë më shumë zgjidhje për pastrimin dhe kujdesin që ofron Ypê, a nuk është shumë?!

Shikoni disa postime që janë publikuar tashmë :

Shiko gjithashtu: Mësoni si të kurseni në treg në 6 këshilla praktike

Falënderimet tona të veçanta për të gjithë konsumatorët që morën pjesë në këtë homazh:

@apartamento.102ª, @ateliechirlinhabarbosa, @blog_daglaucia, @by.meumundoblue, @bygilcealmeida, @cantinho.da.ferreira, @cantinhodastephannie, @casa.52.lar, @casa.da. ge, @casa.da.ruby, @casaflordemaio, @casinha.da.gigi, @casinha.da.leila, @casinhadaloma, @coisas.da.si, @coisasdasimone, @coisasdevania, @deboraraquellima, @diariodolarblog, @donadecasa4 , @juliana.brito.ofc, @lar_rosana, @lardaben, @lardatiace, @majumartyns, @nay.araujo.b, @raiana.paola, @residencial260, @rotinasdolar402, @vaninhaaraujo_

Nëse jeni kurioz , kërkoni për hashtags #quartaypê dhe #garotasypê për të ndjekur këtë veprim me ne! 🙂

Shfrytëzojeni mundësinë për të eksploruar linjat tona të produkteve: disa klasike dhe disa të reja!

Shihni artikujt e mi të ruajtur

Ju duk i dobishëm ky artikull?

Jo

Po

Këshilla dhe artikuj

Këtu mund t'ju ndihmojmë me këshillat më të mira për pastrimin dhe lëkurën shtëpia e kujdesit.

Ndryshku: çfarë është, si ta hiqni dhe si ta shmangni

Ndryshku është rezultat i një procesi kimik, kontakti i oksigjenit me hekurin, i cili degradon materialet. Mësoni këtu se si ta shmangni ose ta hiqni atë

27 dhjetor

Ndani

Ndryshkja: çfarë është, si ta hiqni dhe si ta shmangni


Kabina dushi: shikoni udhëzuesin e plotë për të zgjedhur njërën tuaj

Kabinat e dushit mund të ndryshojnë në lloj, formë dhe madhësi, portë gjitha luajnë një rol shumë të rëndësishëm në pastrimin e shtëpisë. Më poshtë është një listë e artikujve që duhet t'i merrni parasysh kur zgjidhni, duke përfshirë koston dhe llojin e materialit

26 dhjetor

Ndani

Kutia e banjës: shikoni udhëzuesin e plotë për të zgjedhur tuajin


Si të hiqni njollën e salcës së domates: udhëzues i plotë për këshilla dhe produkte

Rrëshqiti nga luga, u hodh nga piruni… dhe papritmas shfaqet njolla e domateve nga salca e domates rroba. Çfarë është bërë? Më poshtë rendisim mënyrat më të lehta për ta hequr atë, shikoni:

4 korrik

Ndani

Si të hiqni njollën e salcës së domates: udhëzues i plotë për këshilla dhe produkte


Ndani

Njihuni me veprimin Ypê Girls të krijuar nga konsumatorët!


Na ndiqni gjithashtu

Shkarko aplikacionin tonë

Google PlayApp Store ShtëpiRreth Blogut Institucional Kushtet e përdorimit Njoftim për privatësinë Na kontaktoni

ypedia.com.br është portali në internet i Ypê. Këtu do të gjeni këshilla për pastrimin, organizimin dhe si të shijoni më mirë përfitimet e produkteve Ypê.
James Jennings
James Jennings
Jeremy Cruz është një autor, ekspert dhe entuziast i njohur i cili ia ka kushtuar karrierën e tij artit të pastrimit. Me një pasion të pamohueshëm për hapësirat pa njolla, Jeremy është bërë një burim i shkëlqyeshëm për këshilla pastrimi, mësime dhe mashtrime të jetës. Nëpërmjet blogut të tij, ai synon të thjeshtojë procesin e pastrimit dhe të fuqizojë individët që t'i transformojnë shtëpitë e tyre në strehë me gaz. Duke u mbështetur nga përvoja dhe njohuritë e tij të gjera, Jeremy ndan këshilla praktike për pastrimin, organizimin dhe krijimin e rutinave efikase të pastrimit. Ekspertiza e tij shtrihet gjithashtu në zgjidhjet e pastrimit miqësore me mjedisin, duke u ofruar lexuesve alternativa të qëndrueshme që i japin përparësi pastërtisë dhe ruajtjes së mjedisit. Krahas artikujve të tij informues, Jeremy ofron përmbajtje tërheqëse që eksploron rëndësinë e mbajtjes së një mjedisi të pastër dhe ndikimin pozitiv që mund të ketë në mirëqenien e përgjithshme. Nëpërmjet rrëfimit të tij të rrëfyer dhe anekdotave të ngjashme, ai lidhet me lexuesit në një nivel personal, duke e bërë pastrimin një përvojë të këndshme dhe shpërblyese. Me një komunitet në rritje të frymëzuar nga njohuritë e tij, Jeremy Cruz vazhdon të jetë një zë i besuar në botën e pastrimit, transformimit të shtëpive dhe jetës, një postim në blog në të njëjtën kohë.